Close
НапишІть нам
Telegram
WhatsApp
Viber

Про Компанію SMART-ADVICE

Ми перша консалтингова компанія, яка використовуючи багаторічний досвід роботи професіоналів у фінансовій, банківській та юридичній сфері, надає ряд високоякісних експертних послуг для учасників ринку фінансових послуг.
Зміни у Законодавстві з протидії легалізації доходів одержаних злочинним шляхом, а також те, що з 1 липня 2020 року Національний банк перейняв на себе функції регулятора ринку небанківських фінансових послуг:
-страхових,
-лізингових,
-факторингових компаній,
-кредитних спілок,
-ломбардів
-та інших фінансових компаній (так званий "СПЛІТ")

призвели до необхідності СПФМ розробки та перегляду великого об'єму внутрішніх нормативних документів.

Для Вашого бізнесу Компанія Smart-Аdvice пропонує розробити повний пакет документів з питань Фінансового моніторингу.

Тепер Ви можете займатися бізнес-процесами, що формують дохід Компанії, а Ми проаналізуємо Вашу діяльність та розробимо внутрішні нормативні документи з питань Фінансового моніторингу, враховуючи всі останні зміни Законодавства, ризики діяльності саме Вашої компанії та Ваших клієнтів.
Замовити пакет документів

Наші цінності

Професійність
Результативність
Інновації
Відповідальність
Довіра та партнерство
Бездоганна ділова репутація
Конфіденційність
Керівництво компанії
Наталія Плахотіна
Засновник компанії Smart-Аdvice
визнаний експерт у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів одержаних злочинним шляхом, викладач Національного центру підготовки банківських працівників України, що був створений Національним банком України та Асоціацією українських банків України у 1993р. у відповідності та на виконання Постанови Верховної Ради України від 17.11.1993р. № 3613-ХІІ "Про створення Національного центру підготовки банківських працівників України" та на регулярній основі проводить навчання (підвищення кваліфікації) спеціалістів у сфері Фінансового моніторингу.
Наші досягнення
Компанія LLC SMART-ADVICE є офіційним партнером Національного центру підготовки банківських працівників України
конференція НЦПБПУ
Засновниця Компанії SMART-ADVICE взяла участь та виступила спікером на ІІІ щорічній конференції НЦПБПУ "Розвиток системи фінансового моніторингу в банку - підсумки імплементації новацій законодавства та впровадження ефективних ризик-орієнтованих заходів протидії відмиванню коштів у банку"
Фінансовий моніторинг 2020
Засновниця Компанії SMART-ADVICE прийняла участь у інтегрованій панельній дискусії "Фінансовий моніторинг 2020". Організаторами заходу виступили Державна служба фінансового моніторингу України та Координатор проєктів ОБСЄ в Україні (OSCE Project Co-ordinator in Ukraine).
Наші реквізити
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СМАРТ-ЕДВАЙС»

ЄДРПОУ 43808730

Адреса: 49000, м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 27/98

Банківські реквізити: п/р UA503808050000000026004703152
в АТ «Райффайзен Банк Аваль» МФО 380805

тел.: +380 966 08 08 80

E-mail: smartadvice.inf@gmail.com

Директор Ткаченко Т.М.